Salı Gecesi İçinizi Isıtacak Filmler

0
536

Salı gecesi kuşağında romantik filmlerimizle karşı karşıyayız.. Sizler için 5 film seçtik.

 

Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (10 Things I Hate About You)

 

 Bianca, okulda oldukça popüler ve herkesi kendine hayran bırakan bir kızdır. Ablası ise tam aksine içine kapanık ve kimseyle konuşmaz. Buda yetmezmiş gibi erkeklere ilgi duymamaktadır. Biancanın yaşamı da ablasının bu tercihlerine göre şekillenmektedir. İki kardeşe göre, aynı anda sevgilileri olması gerekmektedir. Yoksa ikisinin de sevgilisi olamaz. Bianca bu durum için hain planlar düşünmektedir. Başrollerde Heath Ledger var daha ne olsun ama 😊

 

Aşk Heryerde  ( Love Actually)

 

 

İster çok ünlü bir star olun ister dünyayı yöneten bir politikacı, bir şeyden kaçamazsınız; aşk! Günümüz Amerikasında noelden 2 ay önce yaşanan ve farklı olayları göz önüne seren bir film. Adeta aşın yüceliğini resmediyor. Gerçekten izlemelisiniz içinizi ısıtacak ve aşka inanmayanlar için birazda olsa umut ışığı olacak bir film. Kadro sağlam.

 

Tatil ( The Holiday)

 

 

Bir gazete yazarı ve ihanete uğrayan bir kadını ele alıyor. Karşılıksız aşk, ihanet, süprizler … Hayat bu iki kadının yollarını kesiştirir ve internetten tanışarak evlerini takas etmeye karar verirler. Amaçları hayatlarında fark yaratmaktadır. Ama süprizler onları beklemektedir. Emin olun içinizi ısıtacak 😊

 

Arkadaştan Öte (Friends with Benefits)

 

 

Jamie şirketin oldukça başarılı İnsan Kaynakları Yöneticidir. Dyla ise Los Angeles’ta çalışan bir sanat yönetmenidir. Bu iki arkadaş bağlanmanın olmadığı sadece eğlence ve seksin olduğu bir ‘arkadaşlık’ kurarlar. Peki hem arkadaş olmak hem de duyguları katmadan seks yapmak mümkün müdür?  Oldukça eğlenceli bir film. Mila Kunis ve Justin Timberlake karşınızda.

 

Aşk Engel Tanımaz (Notting Hill)

 

 

William Notting Hill’de yaşamaktadır ve evini biraz uçarı olan Spike ile paylaşmaktadır. William Portobello Road’da bir kitap evi sahidir. Ünlü film yıldızı olan Anna Scott’un dükkanına gelmesiyle yaşamının akışı birden değişir. Hayallerinizin peşinden gitmenizi hatırlatan bir film.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz