Monument Valley 2 Sonunda Android’te

0
473
monument valley
Monument Valley 2 Play Store’da

Monument Valley 2

Geçtiğimiz Haziran ayında Apple Store’da satışa sunulduktan sonra yoğun ilgi gören Monument Valley 2, android kullanıcılarının da dikkatini çekmiş ve bu kadar güzel bir oyun neden google play store’da olmaz sorularını akıllara getirmişti.

Yapımcı firma Ustwo oyunun ne zaman markete ekleneceğine ilişkin bir açıklama yapmadı fakat kısa süre içerisinde serinin devamı olan Monument Valley 2’yi markette göreceğimiz kesin. Şu anda market üzerinden ön kayıt yaptırabilir ve oyun google play store‘da yayınlandığında ilk haberi olan ve oynama şansına sahip olan kişi siz olabilirsiniz. Her ne kadar Play Store Türkiye’de oyunun oyuncusu pek olmasa da mükemmel görsel efektler, mükemmel kurgu ve ses efektlerinin olduğu manipüle edilmiş bir dünyayı size yaşatan bir oyun. Monument Valley 2 ön kaydı için aşağıdaki linke tıklayarak market sayfasına ulaşabilirsiniz.

Monument Valley 2 

Gelin birlikte Monument Valley 2 oyununu inceleyelim.

Oyunumuzda sessiz bir prenses ve annesine parmaklarınızla dokunarak rehberlik ediyorsunuz. Kapılardan gizli geçitlerden oluşan bilmeceleri çözerek prensesin bölüm sonuna ulaşmasını sağlıyorsunuz. Mükemmel görsel efeklere ve ses efektlerine sahip manipüle bir dünyada geçen oyunda, oynadıkça kendinizi arka planda çalan sakin müziklerle oyunun içinde buluyorsunuz. Oyunda yer çekimine meydan okunan bölümlerde ve bölüm geçişlerinde kafanız biraz bulanabilir 🙂 İmkansız mimari yapıların birleşmesi yada parçaların birleştirilmesiyle oynadığınız bu oyunda sessiz prensesimiz Ida’ya yol göstererek karşılaştığı görsel yanılsamaları çözmesini ve esrarengiz karga grubunu yenmesine yardımcı oluyorsunuz. Hepinize eğlenceli oyunlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz