İşte Benim Stilimde Olay !!!

0
443

Her bölümü birbirinden olaylı geçen işte benim stilim programında favori yarışmacılardan Bahar CANDAN yarışmacı arkadaşı Aybüke KEMİYAVA’nın evine gitti ve eve ayakkabılarını çıkarmadan girmesiyle Aybüke KEMİYAVA’nın kendisini uyarması bir oldu. Aybüke’nin kendisini uyarmasına sinirlenen Bahar CANDAN yarışmacı arkadaşını seni öldürürüm diyerek darp ettiği iddia edildi.

Karakolluk olan yarışmacıların arasında geçen olay akıllara durgunluk veren cinsten. İki yarışmacı arasında geçen olay şu şekilde. Aybüke KEMİYAVA’nın daveti üzerine yarışmacı Bahar CANDAN evine konuk gitti. Evin kapısına geldiğinde Aybüke kendisine ayakkabılarını çıkarmasını kendisinin titiz bir kız olduğunu söyledi. Bu sözler üzerine aşırı derecede sinirlenen Bahar CANDAN bir hışımla yarışmacı arkadaşının evinden çıkıp gitmiş ve aradan 5-10 dakika geçmeden tekrar gelmiş. Aybüke kapıyı açar açmaz Bahar CANDAN kendisini kenara itip Aybüke’nin evine ayakkabıları ile girerek bu küçücük evinde seni öldürürüm ezik aybüke diye bağırmış küfürler savurmuş ve iddialara göre asansör kapısına kadar Aybüke KEMİYAVA’yı saçlarından tutarak sürüklemiş.

Bu olay yaşandıktan sonra Bahar CANDAN telefonunu kapatarak kayıplara karıştı. Kağıthane Sadabad Polis karakoluna giden Aybüke KEMİYAVA yarışmadan sonra samimi olduklarını ve sürekli görüştüklerini fakat Bahar CANDAN’ın kendisini darp ettiğini ve hiçbir şekilde uzlaşmak istemediğini belirterek kendisinden şikayetçi oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz