İnsalara Mahsus 9 Farklı Davranış

0
513
  1. Hiç giymediğiniz kıyafetler için üzülmek

 

Bu kıyafetler hala dolabınızda ve dolabınızın aksesuarı gibi olduğu yerde durmaktalar. Dolabın içinden sizleri gözetlemekteler hatta ve hatta hiç giymediğiniz için belki üzerlerinde fiyat etiketleri bile olabilir. Bu, gün yüzü göremeyen zavallı kıyafetler içinde acaba neden aldığınız  için üzülebilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Tek yapmanız gereken nedenini bilmeden aldığınız bu kıyafetlerde özür dileyerek, bu kıyafetleri ihtiyaç sahibi olan kişilere verebilirsiniz.

2. Duş perdesi siz duş alırken kendi kendine hareket mi etti?

Belkide evin içinde kendinizi en savunmasız hissettiğiniz yer olarak duşun içidir. Duşa girmeden önce bazılarınız duşun her yerini kontrol etme ihtiyacını hissedersiniz. Duşa girdikten sonra duş perdesinin kendi kendine hareket etmesi sizleri o perdenin arkasında bir vampir, canavarlar, iblisler, seri katiller veya bizi korkutmak ve yemek yemek isteyen başka herhangi bir yaratık olduğunu aklınıza getirebilir. Bu sorunuza bir çözüm getirmek isterseniz duş perdenizi olduğu yerden çıkarın böylelikle bir canavar, vampir ve seri katil geldiğini görseniz bile kimin orada olduğundan haberiniz olacaktır.

3. İlaç dolabınızın aynasında canavarları görebilmek

Daha öncede belirttiğimiz gibi şeytan için evinizde sadece duş perdesinin arkasında değil. Hayaletler ve diğer yaratıklar sadece duş perdesinin arkasında değil banyodaki ecza dolabının aynasında da olabilir. Size bir tavsiye vermek gerekirse ilacınızı alırken ecza dolabının arkasına bakmaktan ziyade arkanızı aynaya dönerek ilacınızı yutmanız sizi tehlikelere karşı koruyacaktır.

4. Telefon ile konuşurken neden sürekli hareket edersiniz?

Bu sorumuza telefonda konuşurken hareket etmek makul bir hareket olabileceği cevabını verebilirsiniz. Bundan dolayıdır ki telefonun öbür ucundaki kişiyi ikna etmek için hareketleriniz, davranışlarınız, ileri-geri hareketlerinizin mantıklı bir açıklaması elbette vardır. Ancak görüşmeler esnasında yüz ifadeleriniz ve beden dilinize dikkat etmenizi, telefon görüşmesi esnasında hattın ucundaki kişinin sizi göremeyeceğini de düşünmenizi tavsiye ederiz.

5. Ayna karşısında asla konuşmayacağımız görüşmelerin tekrarını yapmak

Önemli biriyle görüşeceğiniz zaman, bu kişi karşısında elinizden gelenin en iyisini yapmak zorunda olduğunuzu farkındasınızdır. Bu görüşmenin öncesinde, görüşme içerisinde nasıl davranacağınızı, hangi can alıcı kelimeleri kullanacağınızın pratiğini yapmadan önce hangi cümleleri kullanacağınıza dikkat etmeniz gerekmektedir.

Diğer garip davranışlara değinmek gerekirse :

  • Yanlış yönde yürüdüğünüzün farkına vardıktan sonra insanların sizin bu davranışına farkına varacakmış gibi aptalca hareket etmeniz,

  • Yemekten yemeden önce televizyonda izleyecek güzel şeyler aramak,

  • Mikrodalga fırının zamanlayıcısını bomba sayacıymış gibi davranmak,

  • Telekinezi güçlerinizin varlığını sorgulamanız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz