6 C
Istanbul,TR
Perşembe, Ocak 17, 2019
Ana Sayfa Etiketler Pratik bilgiler

Etiket: pratik bilgiler

Pratik Bilgiler

Uçakların kuyruk bölümlerindeki ilk 5 sıra ile acil çıkış kapılarının önündeki ve arkasındaki 2 sıra uçak kazalarında kurtulma ihtimalinin diğer koltuklara nazaran en yüksek...

Pratik Bilgiler

Seyahat ettiğiniz az gelişmiş ülkelerde diş fırçalarken veya ağzınızı çalkalarken musluk suyu yerine içme suyu kullanarak, kullanma suyu şebekesinden yayılabilecek hastalıklardan korunabilirsiniz.

Pratik Bilgiler

Dilini bilmediğiniz bir ülkede yemek sipariş ederken yemek isimlerini telaffuz etmeye veya menüde bulmaya çalışmak yerine telefonunuzla internetten yemeğin fotoğrafım bulup garsona gösterebilirsiniz.

Pratik Bilgiler – 23

Havuz kenarında veya plajda terliklerinizi tabanları güneşe gelecek şekilde ters bırakırsanız giydiğinizde ayağınızı yakacak kadar sıcak olmalarını engelleyebilirsiniz.

Pratik Bilgiler – 22

Temiz yastık kılıfınız kalmadıysa veya uyuyacağınız yerdeki yastık kılıflarını yeteri kadar hijyenik bulmadıysanız, üzerlerine yanınızdaki tişörtlerden geçirerek yastık kılıfı olarak kullanabilirsiniz.

Pratik Bilgiler – 21

Taşınmak için kullanabileceğiniz tertemiz kolileri muhitinizdeki alışveriş yaptığınız market veya işyerlerinden ücretsiz olarak temin  edebilirsiniz. Kolilerin onlar için ekonomik bir değeri olmadığı gibi, atılması...

Pratik Bilgiler – 20

Uzun süren seyahatinizin ardından birkaç öğünü atlayarak aç kalmanız, vücudunuzun uyku döngüsünü sıfırlayarak “jetlag”i daha hızlı atlatmanızı sağlayacaktır.

Pratik Bilgiler – 19

Seyahat ederken uyumak zorunda kaldığınızda çantanızı emanet edecek kimseniz yoksa ayağınızı çantanızın askısının içinden geçirip çantayı  ayaklarınızı  arasına koyarak çalınmaya karşı basit bir güvenlik...

POPÜLER İÇERİKLER

BLOGDAN SEÇMELER

DMCA.com Protection Status