Google Pixel 2

0
762

Google’ın, genelde bu tür şeyler hakkında konuşan tipster Evan Blass’a göre, 5 Ekim’de Pixel 2 premium telefonlarını açması bekleniyor.

Cihaz, geçtiğimiz Ekim ayından itibaren, Android Central’ın bu yıl OnePlus 5 ve Xiaomi’nin Mi 6 modelinde gördüğümüz müthiş 835 yongasının sıkıştırılmış bir versiyonuna inandığına inandığımız yeni Snapdragon 836 işlemciyle artıyor .

 

İlk Pixel’de olduğu gibi, farklı boyutlarda iki cihaz olacak. HTC LG’nin daha büyük telefonu idare ederken, küçük olanını inşa ettiğine inanılıyor.

Özellikle mükemmel bir kamera yüzünden orijinal Pixel’i çok beğendik ve umarım Google, Pixel 2 ile görüntüleme bölümündeki zarfı kullanmaya devam edecektir. Telefonun tam olarak neye benzediğini görmeye devam etmektedir.

Temmuz ayında gösterilen (bu yazının en üstündeki resme bakınız) gösterilen renkler hem ön plandaki göz kamaştıran ince çerçeve, hem de geçen yılki modelden ödünç alınan cam pencere ile Pixel 2’yi tasvir ediyordu. Bununla birlikte, bu ayın başından itibaren meydana gelen bir sızıntı, Android’i inşa ettikleri evden 2017 amiral gemisi olarak tanımayabileceğiniz, büyük çerçeveleri olan oldukça düz görünümlü bir el cihazını (stereo hoparlörlerle suçlamıştı) gösterdi.

Bu sonbaharda, yeni bir Chromebook Pixel’inin yanı sıra Asistan destekli akıllı kulaklık çiftlerinin gösterileceği Google’ın donanım etkinliğinde daha fazla bilgi edineceğiz .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz