Anne Hathaway’ın Başı Dertte

0
1725

Bir çok filmde ana karakteri oynamış oscar ödüllü Anne Hathaway uzun zamandır devam eden Amerika ve Dünya çapında ünlüleri hedef alan siber saldırılardan nasibini alan ünlüler kervanına katıldı. Reddit ve Tumblr içerik paylaşım sitelerine yüklenen Anne Hathaway’ın özel ve çıplak fotoğraflarının gerçek olup olmadığı, photoshop olup olmadığı kesin olarak bilinmemekte fakat dünya genelinde saatler içinde gündem başlıklarına oturan ilk haber oldu ve milyonlarca insan bu fotoğrafları gördü.

Bu olay sonrası Anne Hathaway’ın nasıl bir yol izleyeceği yada nasıl tepki vereceği merak ediliyor. Amerikada son yıllarda özellikle ünlüleri ve bayan ünlüleri hedef alan siber saldırılar sonucu özel, kişisel fotoğraflar internet sitelerine yüklenerek dünyaya servis ediliyor. Bu saldırıların yapılarak tüm dünyaya fotoğraf servisinin yapılmasında ki amaç sansasyon yaratmak mı yoksa ünlülere prim yaptırmak mı bu konu hala yorumcular tarafından tartışılıyor.

Çıplak Fotoğrafları İnternete Sızan Ünlüler

Bu kervana katılan ünlülerin sayısı her geçen gün artmakta. Bu ünlülerden bazılarının ismi şu şekilde Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Emma Watson, Katie Cassidy, Dylan Penn, Miley Cyrus ve daha nicesi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz