22 Eylül 17 Vizyon Filmleri

0
436

Elly Hakkında 

Vizyon Tarihi: 22.09.2017

Ahmed, yıllarca Almanya’da yaşadıktan sonra, İran’ı ziyarete karar verir. Üniversiteden eski arkadaşları Ahmed’in gelişi şerefine Hazar Gölü kıyısında üç gün geçirecekleri bir tatil planı yaparlar. Gruptan arkadaşları Sepideh, kızının anaokulu öğretmeni Elly’i de tatile davet ederi. Tatil güzelce devam ederken, birden Elly ortadan kaybolur.

 

Kingsman: Altın Çember (Kingsman: The Golden Circle)

Vizyon Tarihi: 22.09.2017

Poppy, Altın Çember adlı bir suç organizasyonu için çalışmaktadır. Kingsman karargahını ve Kingsman terzi dükkanını yerle bir edince ABD’de kendilerine çok benzer örgüt olan Statesman’dan yardım ister. Ve birlikte çalışmaya başlarlar…

 

Ay Lav Yu Tuu

Vizyon Tarihi: 22.09.2017

İlk filmden 7 sene sonra gelen bu film, Tiine köyü ile Amerka arasında kurumuş köprü güçlenmeye devam ediyor. Amerika ve Tinnne arasında yaşanan komik olaylara dayanıyor.

 

Karabasan (Dead Awake)

Vizyon Tarihi: 22.09.2017

Kate, uykularında ölen ve görünür bir sebep olmayan insanların ölümlerini araştıran bir sosyal güvenlik hizmetlisidir. Ölenlerin söylediği ortak şey; uykuda, uyku felci geçirdikleridir. Olayı daha derinlemesine incelemeye karar veren Kate, doğa üstü olaylarla karşılaşacaktır.

 

İz (Pokot)

Vizyon Tarihi: 22.09.2017

Polonya’nın batısındaki dağlık bölgede yaşayan,astroloji ve hayvan tutkunu Janina, iki köpeğinin ortadan kaybolmasıyla birlikte komşusunun vahşice öldürüldüğünü öğrenir. Ardından gelen seri cinayetler yaşanmaya başlar. Katille ilgili ipuçları elde etse de kendini inandırmak biraz zor olacaktır.

 

Kaçış Odası (Escape Room)

Vizyon Tarihi: 22.09.2017

Los Angeles’ta yaşayan 4 genç, korku filmi tutkunu Jeff ve Ben ile kız arkadaşları günümüz uyarlaması olan korku evlerine dahil olur. 55 dakikada bu odadan çıkmaları gerekmektedir fakat bir dizi korkunç olay akabinde gelişmektedir.

 

Tarla

Vizyon Tarihi: 22.09.2017

İstanbulda yaşayan Tarık, para hırsı yüzünden tefecilerin eline düşer. Son çaresi, anne babasından kalan elindeki tarladır. Babasının tek isteği kardeşi ile İstanbula dönerken , kardeşler geçmişe yolculuk yapacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz