04 Eylül – 10 Eylül Vizyona Girecek Filmler

0
495

Emoji Filmi

The Emoji Movie

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017

 

Konu: Textopolis şehrinde tüm Emoji’ler, en favori emoji olabilmek için yanıp tutuşarak günlerini geçirmektedir. Ancak bezgin emojimiz (Gene) bir çok ifadeye bürünebilmektedir. Bu durum kargaşaya sebep olunca bezginin silinmesine karar verilir. İki maceracı emoji bunun sebebini araştırma ve durumu çözmek için sisteme girmeye karar verir. Fakat daha büyük bir problemle karşı karşıya kalacaklardır.

 

Barry Seal: Kaçakçı

American Made

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017

 

Konu: Başarılı hava yolları pilotu Barry Seal (Tom Cruise), ailesiyle huzurlu bir hayat sürdürmektedir. Fakat CIA’den gelen bir teklifi reddedemez ve Güney Afrikaya silah taşımaya başlar. İşler büyüdükçe paralarda büyümeye başlar ve işler beklenmedik bir gidişata bürünür.

 

Karabasan

Dead Awake

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017

 

Konu: Kate Bowman (Jocelin Donahue), görünürde bir sebebi bulunmayan ve uykusunda ölen insanları araştıran bir sosyal hizmetler görevlisidir. Hepsinin ortak özelliği, uykularında uyku felci geçirmiş, kabuslarında kendilerine hiç kıpırdamadan korkunç bir yaratığın elinde öldüklerini gördüklerini anlatmışlardır. Olayı derinlemesine incelemeye karar veren Kate, ailesini ve kendisini bu olayın içinden kurtarmaya çalışacaktır.

 

Tutku Oyunu

L’amant double

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017

 

Konu: Bunalımlı günler geçiren Chloé (Marine Vacth), gittiği psikoloğa aşık olur. Aşkı karşılıksız kalmaz ve ikili bir ilişki yaşamaya başlarlar. Yalnız Pskiloğonun Chloé’e anlatmadığı şeyler vardır. Sır perdesi yavaşça kalkerken gerilim dolu anlar başlayacaktır.

 

Ejderin Doğuşu

Birth of the Dragon

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017

 

Konu: Bruce Lee (Philip Ng) şöhretinde etkisiyle kendisini dünyanın en büyük dövüşçüsü ilan etmiştir. Çin’den San Francisco’ya gelen Şaolin üstadı Wong Jack Man (Xia Yu), Bruce Lee tarafından tehdit olarak algılanmaktadır.

 

Cenaze İşleri

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017

 

Konu: cenaze işleri görevlisi olarak çalışan Orhan (Melih Selçuk), aynı zamanda kimsesizler mezarlığından da sorumludur. Sevdiği kızla evlenmek istese de, maddi sıkıntılar buna engel olmaktadır. Yakın arkadaşı bir gün bir cesedi ortadan kaldırılması için Orhandan yardım ister. Orhan gönüllü olmasa da oradan gelecek parayla sevdiği kızla evlenmek için bu işe girer. Ve olaylar gelişmeye başlar.

 

Yarım Kalan

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017

 

Konu: Mert (Anıl Altan) ve Ermeni Iskui (Iskui Baldzhian) arasında bir aşk başlar. Fakat aileler buna karşıdır. Aşk uğruna verilecek bir mücadele izleyeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz